Tym razem przedstawiciele naszej szkoły, pani Małgorzata Hejnar i pan Marek Fejkiel uczestniczyli w międzynarodowym spotkaniu partnerów projektu „Ready4Crisis” za granicą. Miejscem spotkania było miasto Schwerin położone na Pojezierzu Meklemburskim, nad jeziorem Schweriner See, stolica kraju związkowego Meklemburgia-Pomorze Przednie. Spotkanie organizowali partnerzy z Niemiec reprezentujący Regiovision GmbH.

W czasie spotkania omówiono efekty dotychczasowej pracy uczestników projektu – nowoczesny przewodnik dla nauczycieli przedmiotów związanych ze zintegrowanym systemem ratownictwa. Przewodnik jest już prawie gotowy, a zatem partnerzy przystępują do kolejnego etapu projektu – prac nad zebraniem i opracowaniem bazy dobrych praktyk w swoich krajach.

Miło nam poinformować, że do naszej międzynarodowej grupy dołączają Sara Calautti i Matteo Paradisi, partnerzy reprezentujący Włochy.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu na stronie https://ready4crisis.eu/

Zapraszamy!