W dniach 24 i 25 kwietnia 2023 r. przedstawiciele naszej szkoły: Pani Małgorzata Hejnar i Pan Marek Fejkiel brali udział w międzynarodowym spotkaniu partnerów projektu Ready4Crisis w Krakowie. Celem tego spotkania było wypracowanie koncepcji nowoczesnego przewodnika dla nauczycieli szkół średnich, pracujących z młodzieżą na kierunkach związanych ze zintegrowanym systemem ratownictwa.

Za koordynowanie tego etapu prac w projekcie odpowiedzialna jest strona polska. Przewodnik będzie jednocześnie wyznaczał kierunki dalszych prac nad kolejnymi nowatorskimi narzędziami dla nauczycieli, stąd czujemy się wyróżnieni i mocno angażujemy się w działania. O kolejnych krokach w projekcie i jego efektach będziemy na bieżąco informować, również na profilu szkoły na Facebooku i Instagramie.

Po więcej informacji zapraszamy także na stronę internetową projektu www.ready4crisis.eu