AKTUALIZACJA 12.04.2024 r.

W dniu 19 kwietnia 2024 r. odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Jan Szczepanik – polski Edison i jego epoka. W konkursie wzięło udział 24 uczniów klas pierwszych i drugich. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Miejsce 1 ex aequo :

  • Sylwia Kubit kl. 2THotTm
  • Michał Leń kl. 1cLO

Miejsce 2:

  • Jakub Jurczak 2aLO

Miejsce 3:

  • Lena Łątka 1cLO

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy na wręczenie dyplomów i nagród na akademię z okazji Dnia Patrona w dniu 18 kwietnia 2024r.

 

19 kwietnia 2024 r. odbył się w naszej szkole jak każdego roku Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie „Jan Szczepanik – polski Edison i jego epoka”. Wzięli w nim udział uczniowie klas pierwszych i drugich, którzy rozwiązywali test z zakresu biografii, wynalazków i tła historycznego. Ogłoszenie wyników nastąpi na początku kwietnia, a rozdanie dyplomów i nagród rzeczowych dla laureatów będzie na akademii w Dniu Patrona 18 kwietnia 2024 r.

Organizatorzy

Adrianna Chodakowska, Bogusława Kopczyk, Aneta Pojnar