W dniach 21 i 26 kwietnia 2023 r odbył się, już po raz piaty, przeprowadzony tym razem w rozbudowanej formule szkolny konkurs „MISTRZ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”.

Pierwszy etap obejmował rozwiązanie testu wiedzy dotyczącego zagadnień z zakresu gospodarki, funkcjonowania przedsiębiorstw, komunikacji interpersonalnej. Czworo uczniów z najwyższymi wynikami wzięło udział w etapie ustnym, w trakcie którego zaprezentowali swoje umiejętności autoprezentacji w języku angielskim oraz odpowiadali na wylosowane zestawy zagadnień. W trakcie odpowiedzi prezentowali umiejętności negocjacyjne, komunikacji interpersonalnej, doboru argumentów oraz wykazywali się przedsiębiorczością.

Laureatami konkursu zostali:

  • I miejsce Małgorzata Mikrut klasa 3aLO
  • II miejsce Seweryn Ropa klasa 3Thot
  • III miejsce Joanna Kawulok klasa 3 Te/Th

W etapie ustnym wzięła również udział Magdalena Janocha z klasy 3 Te/Th.

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Dziękujemy za zainteresowanie wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.

organizatorki : S. Szajna-Kuck, M. Wójtowicz