W dniu 30 kwietnia br. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie, odbyło się rozstrzygnięcie XIII edycji konkursu pod hasłem: „Kreator Mody- styl hippie”. W konkursie wzięło udział kilkudziesięciu Uczniów z 9 szkół podstawowych z terenu naszego powiatu. Zgodnie z regulaminem konkursu z każdej szkoły podstawowej zgłoszono Osoby które zajęły w 1 etapie konkursu szkolnego trzy pierwsze miejsca. Pośród nadesłanych prac znalazły się projekty ubioru jak i dodatki do ubioru w stylu hippie. W drugim etapie konkursu, który odbył się w naszej szkole, Uczniowie rozwiązywali krótki test z wiedzy o tym stylu. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów i nagrodziła prace uczniów, a dyrektor szkoły Pan Dariusz Niepokój wręczył dyplomy i pogratulował zwycięzcom pasji i zaangażowania. Poniżej klasyfikacja końcowa konkursu:

  • I m. Anna Wasylak – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej, opiekun: Dorota Magryś
  • II m. Emilia Jasionowicz – Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach, opiekun: Patrycja Buczek-Glazar
  • II m. Dawid Wajda – Szkoła Podstawowa Nr 12 im.Stanisława Wyspiańskiego w Krośnie, opiekun: Magdalena Machnik
  • III m. Amelia Medwediuk – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej, opiekun: Dorota Magryś
  • III m. Michalina Wulw – Szkoła Podstawowa im. Jana Wyżykowskiego w Haczowie, opiekun: Justyna Terlecka

Dziękujemy za udział wszystkim Uczestnikom konkursu i gratulujemy pięknie wykonanych, nietuzinkowych prac oraz uzyskanej wiedzy merytorycznej. Do zobaczenia za rok!

Organizatorzy: Teresa Belcik, Wiesława Szwast