W środę, 18 października uczniowie i uczennice klasy 5 TE wraz z wychowawczynią p. Ireną Jakubowicz zorganizowali uroczyste spotkanie (już kolejne!) dla rodziców, Dyrekcji i nauczycieli. Tym razem towarzyszyły nam marynistyczne dekoracje i morski klimat wyczarowany przez panie z Kwietnej Alejki. Nasza „szczepanikowa” łódź płynie już 135 lat (!), gdyż dokładnie tyle liczy nasza szkoła założona w 1888 roku. Zmieniają się czasy, kapitanowie i załoga. To my wszyscy (dyrekcja, uczniowie, rodzice i nauczyciele) tworzymy historię „Szczepanika”.

SERDECZNIE GRATULUJEMY Wam, Drodzy Uczniowie i Uczennice, wytrwałości w nauce i trzymamy kciuki za pomyślne zdanie egzaminów zawodowych i maturalnych! Jesteście fantastyczną ekipą! Gratulacje kierujemy też do Waszych Rodziców i nauczycieli: to nasz wspólny sukces!

Dziękujemy szczególnie Panu Andrzejowi Gregorczykowi, wieloletniemu Dyrektorowi naszej szkoły, za przybycie na nasze spotkanie. To był niezapomniany wieczór: pełen radości, dobrej energii i wspomnień.

Drodzy Uczniowie i Uczennice klasy 5 TE, pora stawiać żagle i realizować kolejne marzenia!

PS. Ogromnie podziękowania dla profesjonalistek z klas technik hotelarstwa za obsługę imprezy