18 grudnia 2023r. w Naszej Szkole odbyły się Mikołajkowe Otrzęsiny klas pierwszych zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.

Wydarzenie miało na celu integrację uczniów klas pierwszych z całą społecznością szkolną i ich wychowawcami. Uczniowie w atmosferze dobrej zabawy, w obecności dyrekcji szkoły, swoich wychowawców i starszych kolegów, prezentowali umiejętności artystyczne, fizyczne i intelektualne. Z niezwykłym oddaniem i zapałem podejmowali wyzwania, rywalizując o zwycięstwo i tytuł najlepszej klasy. Swoim zaangażowaniem udowodnili, że potrafią współzawodniczyć, zwyciężać i cieszyć się z odniesionych sukcesów.

Nad prawidłowym przebiegiem konkurencji czuwało jury składające się z uczniów i opiekunek SU. Jury miano najbardziej zgranej klasy i miano „Pierwszych z pierwszych” przyznało klasie 1thot/tm GRATULACJE!

Uczniowie przy dźwiękach swoich ulubionych i popularnych przebojów mogli zaprezentować się w tańcu, m.in. w dużym integracyjnym kręgu tańczyli „Belgijkę” i inne tańce integracyjne. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu: Sylwii, Robertowi, Milenie, Martynie, Gabrieli, Emilii, Oliwi, Wiktorii i Gabrielowi.

Oprawa muzyczna Oliwia, Wiktoria, Kinga, Karolina, Dawid DZIĘKUJEMY!!!

Nad przeprowadzeniem całej imprezy czuwały Opiekunki SU – p. Magdalena Wydra i Monika Szuba