II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Szkół Mody zajęła Klaudia Jodłowska z klasy 2 TM.

19 maja 2023 r. naszą szkołę w finale Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Mody „Sztuka Przeobrażeń” w Zespole Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie reprezentowali uczniowie klasy 2 TM:

  • Klaudia Jodłowska
  • Kamil Olejarski

Tegoroczna edycja pod tytułem „Polski folklor współcześnie” zgromadziła pasjonatów mody z całej Polski. Prace naszych uczniów zaprezentowane na dzisiejszej gali w Rzeszowie zostały pozytywnie ocenione, co jest niezwykle ważne dla młodych projektantów #szkołamodykrosno tym bardziej, że konkurs jest na bardzo wysokim poziomie.

Praca Klaudii zajęła II miejsce w gronie 20 najlepszych projektantów z całej Polski.

Serdecznie gratulujemy Klaudii i Kamilowi i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Zapraszamy również do odwiedzenia galerii z konkursu na stronie organizatora: https://zsgrzeszow.pl/index.php/galeria/2023/2023-w-szkole

Opiekunowie: p. Wiesława Szwast i p. Teresa Belcik