Wycieczki dydaktyczne do krośnieńskich hoteli tak zaostrzyły apetyty hotelarzy z klas drugiej, czwartej i reprezentantów klasy piątej w zawodzie technik hotelarstwa, że 3 października 2023 r. wraz ze swoimi nauczycielkami: p. A. Topolską, p. A. Majkut, p. S. Szajna-Kuck – pokonując dystans 100 km wybrali się do Arłamowa.

Hotel Arłamów gościnnie otworzył przed uczniami „Szczepanika” swoje podwoje. Zwiedzili apartament prezydencki, dostępne w obiekcie kawiarnie i restauracje, relaksowali się na hotelowych tarasach podziwiając wspaniałe bieszczadzkie widoki. Uczniowie zapoznali się też z bogatą ofertą usług dodatkowych oferowanych przez Hotel Arłamów. Bogatsi o nowie wiadomości z zakresu hotelarstwa, spalone podczas spaceru po rozległym hotelarskim kompleksie kalorie, uzupełnili w „Słodkim domku” w Lesku.

.