Etap szkolny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” rozstrzygnięty!!

Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej. Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy (Główny Inspektorat Pracy i okręgowe inspektoraty pracy). Konkurs realizowany pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

W etapie szkolnym wzięło udział 15 uczniów uczących się w zawodach technik ekonomista i technik handlowiec. Młodzież miała do rozwiązania test z bazy pytań przygotowanych przez Państwową Inspekcję Pracy.

  • Natalia Baran z klasy 3 TH
  • Dominik Borek z klasy 4 TE
  • Katarzyna Gdowik z klasy 5 TE

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie! NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!! A Natalii i Dominikowi, którzy będą reprezentować naszą szkołę w etapie wojewódzkim konkursu życzymy samych SUKCESÓW I POWODZENIA!!

Organizatorzy etapu szkolnego konkursu: p. Angelika Majkut i p. A. Karaś